Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Tun Dr Ismail

UiTM Cawangan Johor

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


<
Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KAMPUS SEGAMAT
KETUA PERPUSTAKAAN TUN DR ISMAIL
Puan Mawar Noor binti Abdullah Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Jabatan mawar146@uitm.edu.my 07-9352063
Unit Pengurusan Perpustakaan
Encik Ahmad Akmal bin Mohd Idris Pustakawan Kanan Ketua Unit ahmadakmal@uitm.edu.my 07-9352468
Encik Muhammad Azhari bin Ja'afar Pembantu Pustakawan Stafazharijaafar@uitm.edu.my 07-9352801
Encik Abd Halim bin Yusof Pembantu Operasi Kanan Stafabdha676@uitm.edu.my 07-9352793
Korporat dan Kolaborasi
Encik Muhamad Faizul Azwan bin Jalil Pembantu Pustakawan Staffaizulazwan@uitm.edu.my 07-9352801
Unit Sumber Rujukan Universiti
Encik Ahmad Akmal bin Mohd Idris Pustakawan Kanan Ketua Unit ahmadakmal@uitm.edu.my 07-9352468
Puan Norme binti Saleh Pembantu Pustakawan Kanan Stafnorme108@uitm.edu.my 07-9352792
Encik Mohd Azmi bin Samsuri Pembantu Pustakawan Kanan Stafmohda959@uitm.edu.my 07-9352801
Unit Perkhidmatan Perpustakaan
Puan Noredayu binti Rosli Pustakawan Kanan Ketua Unit noredayu9615@uitm.edu.my 07-9352352
Perkhidmatan Pelanggan
Encik Abdul Kadir bin Abd Rahman Pembantu Pustakawan Tertinggi Stafabdul056@uitm.edu.my 07-9352790
Encik Roslan bin Mohd Nor Pembantu Pustakawan Kanan Stafroslanmohdnor@uitm.edu.my 07-9352356
Encik Mohd Farizal bin Aziz Pembantu Pustakawan Kanan Stafmohdf403@uitm.edu.my 07-9352076
Encik Mohd Shafiq bin Mohd Danil Pembantu Pustakawan Kanan Stafmohds465@uitm.edu.my 07-9352076
Puan Eny binti Musa Pembantu Pustakawan Kanan Stafeny614@uitm.edu.my 07-9352790
Sokongan Penyelidikan
Encik Sujarmo bin Abdul Karim Pembantu Pustakawan Kanan Stafsujar346@uitm.edu.my 07-9352797
Puan Nur Izzatul Izwani binti Ahmad Pembantu Pustakawan Stafizzatulizwani@uitm.edu.my 07-9352796
Unit Perpustakaan Digital
Puan Siti Rozana binti Mat Sanat Pustakawan Kanan Ketua Unit ctrozana@uitm.edu.my 07-9352064
Encik Haraney bin Hamzah Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Staf haraney@uitm.edu.my 07-9352799
Puan Azlina binti Ab Mutalib Pembantu Pustakawan Kanan Stafazlin951@uitm.edu.my 07-9352796
Unit Arkib Cawangan
Puan Siti Rozana binti Mat Sanat Pustakawan Kanan Ketua Unitctrozana@uitm.edu.my 07-9352064
Encik Nurul Amin bin Norudin Pembantu Pustakawan Kanan Stafnurul976@uitm.edu.my 07-9352795
Encik Muhammad Safwan bin Kamirul Ain Pembantu Pustakawan Stafsafwankamirul@uitm.edu.my 07-9352795
Cik Amira Suhadah binti Mazlan Pembantu Pustakawan Stafamirasuhadah@uitm.edu.my 07-9352041
KAMPUS PASIR GUDANG
Pengurusan Perpustakaan
Encik Idris bin Muhammad Pustakawan Kanan Ketua Unit idris599@uitm.edu.my 07-3818642
Pentadbiran
Tuan Haji Mohd Danial bin Daud Pembantu Pustakawan Kanan Stafmohdd058@uitm.edu.my 07-3818644
Korporat Dan Kolaborasi
Puan Nurrul Iza binti Ibrahim Pembantu Pustakawan Kanan Stafnurru671@uitm.edu.my 07-3818660
Unit Sumber Rujukan Universiti
Encik Idris bin Muhammad Pustakawan Kanan Ketua Unit idris599@uitm.edu.my 07-3818642
Sumber Bercetak
Puan Siti Dzarifah binti Mohd Sarifee Pembantu Pustakawan Kanan Stafsitid668@uitm.edu.my 07-3818625
Sumber Elektronik
Encik Mohd Sharir bin Mohd Shaini Pembantu Pustakawan Kanan Stafmsharir@uitm.edu.my 07-3818635
Unit Arkib Cawangan
Encik Idris bin Muhammad Pustakawan Kanan Ketua Unit idris599@uitm.edu.my 07-3818642
Pengurusan Rekod Dan Arkib
Tuan Haji Mohd Danial bin Daud Pembantu Pustakawan Kanan Stafmohdd058@uitm.edu.my 07-3818644
Unit Perkhidmatan Perpustakaan
Cik Nor Azelea binti Mohd Azahar Pustakawan Kanan Ketua Unit norazelea@uitm.edu.my 07-3818632
Sokongan Penyelidikan
Puan Siti Fatihah binti Mohd Fuzi Pembantu Pustakawan Kanan Stafsiti275@uitm.edu.my 07-3818629
Perkhidmatan Pelanggan
Encik Mohamad Asrulazlan bin Mohamed Hashim Pembantu Pustakawan Kanan Stafmoham544@uitm.edu.my 07-3818627
Unit Perpustakaan Digital
Cik Nor Azelea binti Mohd Azahar Pustakawan Kanan Ketua Unit norazelea@uitm.edu.my 07-3818632
Pembelajaran Digital, Aplikasi Dan Sistem Perpustakaan, Sistem Repositori Dan Sains Terbuka
Encik Malek bin Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Stafmalek904@uitm.edu.my 07-3818633
© COPYRIGHT PERPUSTAKAAN TUN ABDUL RAZAK 2023.

Portal Statistics 2020
Sessions : 281,907 | Users : 140,285 | Page Views : 1,476,384
* via GA 2020